Soylu Hurdacılık

Soylu Hurdacılık, Firmamız Soylu Hurdacılık Ankara Sincan ilçesinde konuşlu olup Ankara'nın tüm ilçelerinden hurda alımı yapan kurumsal firmadır. Ayrıca Ankara 'da faaliyet yürüten Soylu Hurdacılığın Kurumsal bilgileri, misyon ve benzer şekilde vizyon bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

KURUMSAL BİLGİLERİMİZ

Soylu Hurdacılık

Kurumsal Bilgilerimiz

Hakkımızda:

Firmamız Soylu Hurdacılık, Ankara ve bağlı ilçeleri ile ayrıca civar illerde bulunan hurda metalleri satın alarak geridönüşüm ile yeniden hizmete kazandırmak, diğer bir deyişle hurdacılık mesleğini icra etmek amacıyla Ankara Sincan ilçesinde kurulmuştur.

Uzun yıllardır hurda metal geridönüşüm sektöründe faaliyet yürüten firmamız Soylu Hurdacılık, adına yaraşır bir şekilde mesleğini icra ederken yürütmüş olduğu faaliyetlerde "müşteri memnuniyetine" ve "iş ahlakına" her zaman önem vermiş, daima doğruluk ve dürüstlüğü ile örnek bir firma olmuştur.


Soylu Hurdacılık

Misyonumuz:

Her şeyden önce, her türlü hurda metali geri dönüşüm ile yeniden kazanımını sağlayarak ülke ekonomisine katkıda bulunmak. Başka bir deyişle, Ülkemizin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Tüm şart ve zeminlerde ümitsizliğe düşmeden, daima ileriye bakan, yaptığımız işin daima en iyisini yapmak ve tercih edilen firma olmak için dürüst, prensipli ve müşteri odaklı çalışmak. Ancak, müşterilerimize maksimum karla hizmet vermek ve onların güvenlerine layık olmak.

Sonuç olarak, firmamızın öncelikli hedefi; sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak, hizmet alanını genişleterek büyümeye devam etmek. Bu süreçte daima kendine ve çevresine sürekli fayda sağlayabilmektir. Benzer şekilde, bizimle çalışma ayrıcalığını yaşayan tüm müşterilerimizin memnuniyeti bizim için büyük önem taşımaktadır.

Bu yüzden, daha yeşil ve yaşanılabilir bir dünya için, çocuklarımıza aydınlık bir gelecek bırakmak adına ham maddelerin yeniden kazanım yöntemiyle, doğal güzelliklerimizin korunmasını sağlamaktır.

Geri Dönüşümün temel ilkelerini esas alan yapımız ile çevreye olan saygımızı her geçen gün daha da çok arttırarak hem ekonomiye can veriyor, hem de siz değerli müşterilerimizin aslında atıkların bir çöp olmadığını yeniden doğaya kazandırıldığını altını çizmektedir.


Soylu Hurdacılık

Vizyonumuz:

Her türlü geri dönüşüme katılacak ürünün ülke ekonomisine kazandırılmasını sağlayarak, ülkenin ekonomik ve finansal büyümesinde söz sahibi olmak.

Sektörde öncü ve tercih edilen firma olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak, hizmetlerini en geniş bölgeye sunan firma olmak. Kaliteli ve zamanında hizmet sunan ve bu özelliği ile adı anılan bir firma olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak ve müşterilerimiz ile karşılıklı güvene dayalı olan uzun vadeli işbirlikleri kurmak.

Soylu HurdacılıkAnkara Hurda Fiyatları


Firmamız ve ayrıca hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi yada Ücretsiz Keşif Talebi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Ancak, hurda metal geridönüşümü kadar hurda alım ve ayrıca satımı ve benzer şekilde hurda satanların yüksek kar etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca anından nakit ödeme yapıyoruz.